PXL-500 Tiger - riadiaca jednotka

Nová hardvarová platforma riadiacej jednotky PXL-500 Tiger zaisťuje sofistikované riešenie prístupovej kontroly až pre 256 dvier na jednom mieste alebo pre stovky dvier v niekoľkých lokalitách.

Unikátna architektúra založená na RISC multiprocesore zaručuje systému vysokú výkonnosť. Riadiaca jednotka ďalej disponuje množstvom funkcií, ktoré zjednodušujú inštaláciu a značne znižujú jej náklady.

Systém je konfigurovaný a riadený pomocou software DOORS pracujúceho pod OS Windows 95 / NT 4.0 / 3.11.

Riadiaca jednotka PXL-500 Tiger obsahuje   všetky  vstupno - výstupné  funkcie nevyhnutné  na   obojsmerné    riadenie    prístupu    jednymi dverami  (relé  na ovládanie  zámku a výstupy pre dve čítačky, odchodové tlačidlo a signalizáciu stavu dvier) spolu s lokálnym poplachovým výstupom. Každá riadiaca jednotka obsahuje port RS-485 umožňujúci jej priame pripojenie k ostatným jednotkám PXL-500 (až 128 na jednej zbernici) a port RS-232 pre priame alebo modemové pripojenie k PC. K riadiacej jednotke môžu byť podľa jej typu pripojené buď bezkontaktné čítačky Keri alebo akékoľvek  identifikačné zariadenie kompatibilné s dátovým formátom Wiegand 26-bit napr. čítačky HID, Cryptag, Cotag alebo biometrický snímač geometrie ruky HandKey.

Prídavná karta SB-593 Satelite, zasúvajúca sa do slotov PXL-500, zabezpečuje rozšírenie funkcií riadiacej jednotky. Karta SB-593 má ďalších 8 poplachových vstupov a 4 releové výstupy. Dva zo vstupov a výstupov môžu byť konfigurované na použitie pri ovládaní dvoch dvier a vytvárajú tak cenovo efektívne riešenie kontroly prístupu pre dvoje dvier spoločne s ďalšími šiestimi vstupmi a dvoma výstupmi.

SB-593 Satelite - prídavná karta k PXL-500

 • Sofistikovaná hardwarová platforma
 • 100% distribuovaná inteligencia
 • Veľmi jednoduchá inštalácia
  - automatická konfigurácia systému
  - bez nastavovania prepojov na doske
  - digitálne zobrazenie adresy na doske
  - výsuvné svorkovnice
  - vstavaná diagnostika
 • Komunikácia po zbernici RS-485
 • Kapacita systému 256 čítačiek / 65000 kariet
 • Port RS-232 pre pripojenie PC alebo modemu
 • Zálohovanie internej pamäte 5 rokov

Non-stop technická podpora

(len pre zákazníkov so servisnou zmluvou)

0905 258 272

© 1993 - 2022 | MKalarm