P-600

Bezkontaktná čítačka s klávesnicou

<typolist>

15Malé rozmery

Biela a čierna výmenná krytka

Špeciálna klávesnica z nehrdzavejúcej ocele

Čítací dosah až 10 cm

Dátový výstup Wiegand™

Kompatibilita s kartami HID Corporation

Doživotná záruka

</typolist>

 

Čítačka P-600 Rocky Proximity Reader s klávesnicou, je ďalším modelom z novej série PYRAMID, spoločnosti KERI Systems Inc. Je charakteristická zvýšenou úrovňou kontroly prístupu, pretože okrem použitia identifikačnej karty musíme pomocou vstavanej klávesnice zadať aj svoj PIN kód.

Model P-600 je postavený na báze praxou overených komponentov a súčiastok, vďaka čomu dosahuje vynikajúce technické parametre. Čítací dosah čítačky je 100 mm. Pracuje v rozmedzí napájacieho napätia 5 až 14 V DC s nominálnym prúdovým odberom 90 mA. Vstavané diagnostické funkcie obsahujú automatický test čítačky pri jej zapnutí a kontrolu dátových liniek. Má akustickú aj optickú signalizáciu všetkých stavov, pomocou bzučiaka a dvojice výrazných troj farebných, štvor-stavových LED diód (červená, zelená, oranžová alebo vypnuté). LED diódy a bzučiak môžu byť nezávisle ovládané z riadiacej jednotky - hostiteľského systému. Klávesnica čítačky je z nehrdzavejúcej ocele a reaguje na dotyk prsta - je bezzdvihová, čo je ďalší predpoklad vysokej spoľahlivosti čítačky.

Výrobca dodáva ku každej čítačke dve elegantné výmenné plastové krytky, ktoré zakrývajú montážne skrutky, vo  farbe bielej a čiernej, na výber podľa farby interiéru na mieste montáže, preto nie je problém s jej farebným zladením z akýmkoľvek interiérom.

Celá elektronika aj s bzučiakom a káblovým výstupom je umiestnená v zadnej časti čítačky. Dáta s načítanej karty aj PIN kód s klávesnice sú vedené cez tento spoločný káblový výstup so štandardným komunikačným rozhraním Wiegand 26 Bit. Vďaka tomuto štandardnému komunikačnému formátu, je možné čítačku pripojiť k väčšine hostiteľských systémov na riadenie kontroly prístupu a pri bežnom používaní je zameniteľná s akoukoľvek čítačkou série PYRAMID.

Výrobca poskytuje na čítačku doživotnú záruku.

Montážne firmy ocenia jej jednoduchú a spoľahlivú konštrukciu, odolávajúcu poveternostným vplyvom počasia s vysoko odolnou klávesnicou proti vandalizmu a jednoduchú montáž. Je skonštruovaná tak, že sa môže montovať na bežnú elektroinštalačnú krabicu alebo aj priamo na stenu. Je určená na montáž do vnútorného aj vonkajšieho prostredia.

Spoločnost KERI Systems Inc. nedávno potvrdila dohodu so spoločnosťou HID Corporation. Predmetom tejto dohody je kompatibilita pri čítaní kariet HID čítačkami KERI a to všetkými modelmi série PYRAMID. Túto požiadavku je potrebné uviesť pri objednávke čítačiek.

Štandardne sa k nej dajú používať všetky druhy identifikačných kariet KERI: PSC-1 štandardná karta, PSM-2P tenká karta ISO formátu určená k potlači pomocou termosublimačnej tlačiarne alebo jej verzia PSM-2M s magnetickým prúžkom a PSK-3 čo je karta v podobe prívesku na kľúče, ktorý sa radí k najmenším na svete.

Non-stop technická podpora

(len pre zákazníkov so servisnou zmluvou)

0905 258 272

© 1993 - 2023 | MKalarm