P-400

Bezkontaktná čítačka ANTIVANDAL

<typolist>

Vysokoodolná proti prejavom vandalizmu

Nepriestrelná, odolná proti plameňom

Celokovová konštrukcia z nehrdzavejúcej ocele

Čítací dosah až 2,5 cm

Dátový výstup Wiegand™

Kompatibilita s kartami HID Corporation

Doživotná záruka

</typolist>

 

Čítačka P-400 Gibraltar Proximity Reader, je ďalším modelom z novej série PYRAMID, spoločnosti KERI Systems Inc. Je to čítačka v prevedení ANTIVANDAL, celokovovej konštrukcie z nehrdzavejúcej ocele, určená pre aplikácie vo zvlášť problémových oblastiach zo zvýšenou zločinnosťou.

Model P-400 je vyrobený z jedného kusu materiálu, vysokokvalitnej antikoróznej ocele. Rádio-frekvenčná komunikácia medzi anténou čítačky a identifikačnou kartou prebieha cez ochranné okienko z nekovového materiálu Fibrex-Tex® a UL-752, ktoré je tak pevné, že odoláva guľkám zo strelných zbraní. Tento celokovový plášť zabezpečuje čítačke jedinečnú mechanickú odolnosť a to že predstavuje určité tienenie pre elektromagnetické vlny a o niečo znížený čítací dosah oproti čítačkám z plastov v tomto prípade nie je nevýhoda.

Je ideálna pre všetky aplikácie, kde iné typy čítačiek môžu vplyvom vandalizmu zlyhať. Prevedenie čítačky jej dovoľuje alebo predurčuje ju aj k montáži pod omietku, aby mohla byť umiestnená skryte pred nepovolanými osobami. Môžeme ju inštalovať na ošetrenie vstupov do budov z vonkajších verejných priestranstiev, napr. do škôl, nemocníc alebo vojenských objektov.

Model P-400 je postavený na báze praxou overených komponentov, súčiastok a materiálov, vďaka čomu dosahuje vynikajúce technické parametre. Čítací dosah čítačky je napriek celokovovému plášťu až 25 mm. Pracuje v rozmedzí napájacieho napätia 5 až 14 V DC s nominálnym prúdovým odberom 90 mA. Vstavané diagnostické funkcie obsahujú automatický test čítačky pri jej zapnutí a kontrolu dátových liniek. Má len akustickú signalizáciu stavov pomocou bzučiaka. Optickú signalizáciu pomocou LED diódy tento model nemá. Bzučiak môže byť nezávisle ovládaný z riadiacej jednotky - hostiteľského systému. Elektronika a bzučiak sú umiestnené v zadnej časti telesa čítačky. Vďaka štandardnému komunikačnému formátu Wiegand 26 Bit, je možné čítačku pripojiť k väčšine hostiteľských systémov na riadenie kontroly prístupu.

Výrobca poskytuje na čítačku doživotnú záruku.

Pracovníci montážnych firiem pri práci s čítačkou ocenia jej jednoduchú, spoľahlivú a veľmi pevnú robustnú konštrukciu, štandardné  Wiegand™ a magnetic stripe rozhranie a celkovo jej vysokoodolné ANTIVANDAL prevedenie. Je určená na montáž do vnútorného aj vonkajšieho prostredia. Je skonštruovaná tak, že sa môže montovať na bežnú elektroinštalačnú krabicu, priamo na stenu, alebo aj pod omietku, bez rizika jej poškodenia vplyvom stavebných materiálov.

Spoločnost KERI Systems Inc. sa zmluvne dohodla so spoločnosťou HID Corporation na kompatibilite pri čítaní kariet HID čítačkami KERI a to všetkými modelmi série PYRAMID. Túto požiadavku je potrebné uviesť pri objednávke čítačiek.

Štandardne sa k nej dajú používať všetky druhy identifikačných kariet KERI: PSC-1 štandardná karta, PSM-2P tenká karta ISO formátu určená k potlači pomocou termosublimačnej tlačiarne alebo jej verzia PSM-2M s magnetickým prúžkom a PSK-3 čo je karta v podobe prívesku na kľúče, ktorý sa radí k najmenším na svete.

 

Non-stop technická podpora

(len pre zákazníkov so servisnou zmluvou)

0905 258 272

© 1993 - 2022 | MKalarm