MS-3000, 5000

Bezkontaktné čítačky

<typolist>

Nový atraktívny design

Ultra tenký profil - len 10 mm

Najmenšia dostupná čítačka

Lepšie čítacie dosahy ako porovnateľné výrobky rovnakých veľkostí

Výrazne nižšie ceny ako porovnateľné výrobky iných výrobcov

</typolist>

 

Nové bezkontaktné čítačky série MS ponúkané spoločnosťou Keri boli vyvinuté s ohľadom na estetiku, vysoký čítací dosah a malé rozmery s extrémne tenkým profilom. Čítačky sú určené len pre prístupový systém Keri založený napr. na inteligentných riadiacich jednotkách PXL-500 a boli vyvinuté najlepšími vývojovými pracovníkmi z oblasti rádiofrekvenčného priemyslu s dlhoročnými skúsenosťami vo vývoji bezkontaktných čítačiek.

Prvými čítačkami tejto novej série sú MS-3000 MicroStar a MS-5000 MiniStar. Čítačka MicroStar má rozmery len 86 x 36 x 10 mm a je vyvinutá na montáž na kovové okná, zárubne alebo priamo na stenu. Dosahovaná čítacia vzdialenosť sa pohybuje okolo 10 cm. Čítačka MiniStar má rozmery len 109 x 76 x 10 mm a môže byť nainštalovaná na elektrikársku krabicu alebo plochú stenu. Čítací dosah je až 20 cm pokiaľ je nainštalovaná minimálne 3 cm od kovu. Ak je upevnená pomocou kovovej elektrikárskej prepojovacej krabice s podložkou (oddeľujúcou čítačku od krabice) je čítací dosah až 15 cm.

Obe čítačky majú pôsobivý design s tenkým profilom a moderným vzhľadom. Čítačky sú kompatibilné zo všetkými bezkontaktnými kartami a príveskami Keri.

Tieto dve nové čítačky sú prvé v novej sérii. Ďalšie v tejto sérii sú čítačky s dlhším dosahom a tiež čítačky na špeciálne aplikácie.

Non-stop technická podpora

(len pre zákazníkov so servisnou zmluvou)

0905 258 272

© 1993 - 2022 | MKalarm