ProxPro™

Bezkontaktná kartová čítačka

Nové čítačky proximitných - bezkontaktných ID kariet ProxPro ponúkame v dvoch verziách v jednoduchom a pritom designérsky veľmi atraktívnom prevedení, ktoré sú jednoducho nainštalovateľné. Svojím prevedením a designom sú vhodné k montáži do vnútorného a aj vonkajšieho prostredia.

Použitím zdokonalenej technológie pri stavbe čítačiek ProxPro Vám ponúkame vrchol spoľahlivosti, stálu charakteristiku čítacieho rozsahu, nízku spotrebu energie a nenáročnosť pri montáži.

Štandardne majú čítačky viacfarebnú LED diódu a bzučiak ktoré je možné ovládať aj z riadiaceho systému alebo ich aj vypnúť.

Čítačka ProxPro je pripojiteľná prostredníctvom rozhrania Wiegand alebo prostredníctvom sériového rozhrania RS232 alebo RS422. Pre určité aplikácie je jedna verzia čítačky doplnená klávesnicou cez ktorú je potrebné zadať svoj bezpečnostný kód, čo spolu s bezkontaktnou ID kartou ešte zvyšuje úroveň bezpečnosti systému.

Čítačky ProxPro sú ďalším príkladom toho, ako spoločnosť HID prináša na trh s produktmi pre rádiofrekvenčnú identifikáciu najnovšie technológie.

Non-stop technická podpora

(len pre zákazníkov so servisnou zmluvou)

0905 258 272

© 1993 - 2023 | MKalarm