ProxPoint™

Bezkontaktná kartová čítačka

Nová proximitná čítačka ProxPoint z produkcie spoločnosti HID je veľmi malá a pôsobí nenápadne. Okrem svojej malej veľkosti, nenápadného a zároveň atraktívneho designu a vďaka svojmu prevedeniu je vhodná k vnútornému aj vonkajšiemu použitiu. Má odtienenú elektroniku, preto je určená aj k priamej montáži na kov bez ovplyvnenia čítacej charakteristiky. Je výhodná aj aj z hľadiska svojej nízkej ceny pri vysokých užitočných vlastnostiach.

Nová čítačka ProxPoint pracuje pri napájacom napätí v rozsahu 5 - 16 V. Ponúkame ju vo verzii s rozhraním Wiegand alebo clock-and-data magnetic stripe. Pri uvedenom rozsahu napájacieho napätia a možnosti výberu výstupného rozhrania a pri Vašej požiadavke prejsť zo súčasného systému kontroly prístupu s kontaktnými čítačkami na proximitú - bezkontaktnú technológiu a tým zvyšovať stupeň bezpečnosti, stačí vo vašom systéme len vymeniť čítačky a staré karty nahradiť novými - bezkontaktnými ID kartami. Čítačka vo verzii clock-and-data magnetic stripe, číta všetky bezkontaktné karty HID a na výstupe poskytuje dáta karty v stope II. Nie je teda potrebná žiadna zmena kabeláže.

S čítačkou ProxPoint ponúkame vrchol spoľahlivosti, stálu charakteristiku čítacieho rozsahu, nízku spotrebu energie a jej jednoduchú inštaláciu. Štandardne je čítačka vybavená viacfarebnou LED diódou a je kompatibilná so všetkými štandardnými systémy riadenia prístupu.

Čítačka ProxPoint je ďalším príkladom toho, ako spoločnosť HID prináša na trh s produktmi pre rádiofrekvenčnú identifikáciu najnovšie technológie.

Non-stop technická podpora

(len pre zákazníkov so servisnou zmluvou)

0905 258 272

© 1993 - 2022 | MKalarm