MiniProx™

Bezkontaktná kartová čítačka

MiniProx - bezkontaktná čítačka ID kariet má nový nízky design vhodný na začlenenie do akokoľvek náročného interiéru. Čítačka MiniProx je nainštalovateľná do vnútorného aj vonkajšiehoho prostredia. Odolnosť a spoľahlivosť novej MiniProx čítačky je potvrdená doživotnou zárukou.

Novú čítačku MiniProx možno napájať napätím 5-16 V, takže model spĺňa väčšinu bežných požiadaviek na napájacie napätie. Čítačka MiniProx je ponúkaná s rozhraním Wiegand alebo magnetic stripe. Vzhľadom k možnosti 5 voltového napájania je umožnená obnova súčasných systémov kontroly prístupu s kontaktnými čítačkami na bezkontaktné jednoduchou výmenou existujúcich čítačiek a kariet. Čítačky HID s rozhraním magnetic stripe detekujú všetky HID bezkontaktné karty a na výstupe poskytujú kartové data vo formáte ABA v II stope. Nie je teda potrebná žiadna zmena kabeláže.

Vysoko spoľahlivá bezkontaktná čítačka MiniProx ponúka konzistentnú charakteristiku čítacieho dosahu, nízky odber a jednoduchú inštaláciu. Štandardne je vybavená viacfarebnou LED diódou, možnosťou interného alebo systémového ovládania LED a bzučiaka. Je umožnená kompatibilta zo všetkými štandardnými systémamy kontroly prístupu. Čítačku MiniProx je možné nainštalovať priamo na kov bez výraznejšej zmeny čítacieho dosahu.

Novou bezkontaktnou čítačkou MiniProx spoločnsť HID potvrdzuje svoju invenciu pri vývoji a výrobe špičkových rádiofrekvenčních identifikačných technológií.

Non-stop technická podpora

(len pre zákazníkov so servisnou zmluvou)

0905 258 272

© 1993 - 2022 | MKalarm