POHONY BRÁN - KRÍDLOVÉ, POSUVNÉ, GARÁŽOVÉ

Posuvné a krídlové brány umožňujú zabezpečenie vjazdu vozidiel do objektu. Posuvné brány  samonosné sa posúvajú priestorom nad povrchom, takže ich je možné inštalovať aj v nepravidelnom teréne. Pri pojazdových posuvných bránach sa do zeme zabetónuje koľajnička, po ktorej pojazdová posuvná brána jazdí na kolečkách. Dôležité je koľajničku čistiť, pretože sa do nej ľahko dostanú rôzne nečistoty a to spôsobuje odpor pri posúvaní a ťažšiu manipuláciu. Krídlové brány sa odporúčajú inštalovať do priestorov, ktoré majú obmedzené priestorové dispozície.

Profesionálne prvky na výrobu posuvných alebo krídlových brán zabezpečujú dlhodobú spoľahlivosť prevádzky, a to nielen pri motorizovaných bránových systémoch. Kvalitné materiály, zapuzdrené ložiská a povrchová úprava zinkovaním dovoľujú vytvárať konštrukcie brán aj pre náročné podmienky a použitie. Pre extrémne podmienky samozrejme dopĺňa sortiment rada prvkov z nehrdzavejúcej antikorovej ocele. 

Široký sortiment motorov pre motorizáciu brán umožňuje ich použitie takmer pre každý typ, veľkosť a intenzitu prevádzky krídlových a posuvných brán. Výber najvhodnejšieho typu sa určí podľa uchytenia motora, šírky a váhy krídla, vrátane jeho plnej plochy, na ktorú pôsobí tlak vetra pri použití v exteriérových podmienkach.

Taktiež riešime garážové brány a ich pohony.

 

 

 

 

 

Non-stop technická podpora

(len pre zákazníkov so servisnou zmluvou)

0905 258 272

© 1993 - 2023 | MKalarm