ThinLine™

Bezkontaktná kartová čítačka

Bezkontaktná čítačka ID kariet ThinLine II™ má to isté prevedenie a je rovnako spoľahlivá ako čítačka MiniProx® ale s nízkym profilom, lebo je vstavaná do štandardného nástenného panela na vypínače osvetlenia. Preto je vhodná na začlenenie do akokoľvek náročného interiéru, úradu alebo budovy. Je k dispozícii v bielej, béžovej a čiernej farbe.

Čítačka ThinLine II popri vysokej spoľahlivosti, je charakteristická trvalým čítacím rozsahom , nízkou potrebou energie a je jednoducho a ľahko nainštalovateľná, do vonkajšieho aj vnútorného prostredia. Štandardne obsahuje viacfarebnú LED diódu a bzučiak s vnútorným alebo vonkajším riadením.

Čítačka ThinLine II je nainštalovateľná na elektrickú montážnu krabicu, a môže byť nainštalovaná priamo na kov s minimálnym znížením čítacieho rozsahu. Je dodávaná s rozhraním Wiegand alebo clock-and-data magnetic stripe. Clock-and-data magnetic stripe verzia čítačky je naprogramovaná na čítanie dát z II stopy magnetického prúžku ako aj na čítanie štandardných Wiegand dát.

Čítatačka ThinLine II je stavaná na veľmi dlhú nepretržitú prevádzku a je ďalším príkladom toho, ako spoločnosť HID prináša na trh s produktmi pre rádiofrekvenčnú identifikáciu najnovšie technológie.

Non-stop technická podpora

(len pre zákazníkov so servisnou zmluvou)

0905 258 272

© 1993 - 2022 | MKalarm