INTELIGENTNÉ RIADENIE BUDOV

Chytrý dom (alebo inteligentná elektroinštalácia) sa odlišuje od klasickej tým, že všetky senzory (napr. tlačítka alebo čidlá teploty) a aktory (spínače, stmievače) sú prepojené prostredníctvom zbernice (2 vodiče) medzi sebou a pripojené do centrálnej jednotky. Všetky funkcie sa potom nastavujú pomocou počítača práve v centrálnej jednotke. Súčasťou iNELS môže byť Home Server, ktorý poskytuje ďalšie funkcie a rozširuje elektroinštaláciu o multimédia, kamery a ovládanie ďalších domácich spotrebičov.

Zbernicové riešenie iNELS BUS System predstavuje jedinečné riešenie elektroinštalácie vtedy, ak staviate nový dom alebo realizujete kompletnú rekonštrukciu. Systém ponúka širokú škálu funkcií, ktoré užívateľovi prinášajú príjemný komfort. Umožňuje integrovať jednotlivé technológie do jedného celku, čo okrem spomínaného komfortu prináša tiež úspory. Spôsob ovládania je možné v priebehu času prispôsobovať požiadavkám užívateľa a elektroinštaláciu je možné ďalej jednoducho rozširovať.  

Bezdrôtové (RF) riešenie iNELS RF System predstavuje jedinečný systém bezdrôtového ovládania, vďaka ktorému máte celý dom pod kontrolou. Vďaka systému iNELS RF Control môžte ovládať napr. vykurovanie, osvetlenie spínanie spotrebičov, žaluzie a pod. Jednoduchá a rýchla inštalácia, žiadne stavebné úpravy.

Čím môžete svoj dom ovládať?

Systémový ovládač WSB - ide v podstate o náhradu klasického vypínača, ktorý funguje ako tlačidlový ovládač a komunikuje po zbernici. Funkcie    tlačidiel sú programovateľné. Okrem ovládania vypínač priamo sníma teplotu v miestnosti. Ovládacia dotyková jednotka EST - Jednotka EST s farebným dotykovým displejem Vám umožňuje regulovať vykurovanie, riadiť RGB svetelné zdroje a ovládať napr. svetelné scény alebo žalúzie. Ovládanie cez TV - Z pohodlia pohovky máte pod kontrolou celý dom. Môžete upraviť teplotu v danej miestnosti, alebo vypnúť osvetlenie v garáži. Multimediálna nadstavba Vám umožní prezerať si fotky z rodinnej dovolenky, spustiť film deťom vo vedlajšej miestnosti, alebo len tak počúvať hudbu. Všetko máte uložené v centrálnom úložisku a kdekoľvek v dome po ruke. Ovládanie elektroinštalácie smartphonom - Váš dom máte neustále pod kontrolou vďaka aplikáciam vo Vašom smartphone či tablete.

Non-stop technická podpora

(len pre zákazníkov so servisnou zmluvou)

0905 258 272

© 1993 - 2023 | MKalarm